درباره ما

درباره ما

_

هلدینگ تجارت قرن بیست و یکم ، برند وست ویژن خود را در راستای سلامتی با محصولاتی منحصر به فرد ، از دامان طبیعت و هدیه ای خداوندی که همانا فراورده های زنبور عسل میباشد قرارداده است . وست ویژن برای رسیدن به اهداف خود درجهت توسعه فرهنگ سلامتی و رساندن محصولات منحصر به فرد خود به مشتری واقعی ، بازاریابی شبکه ای را انتخاب نموده است . تجارت قرن بیست و یکم با توجه به میزان تولید بسیار زیاد خود در حوزه ژل رویال و با توجه به تجریبات فراوان و البته احساس نیاز به ارسال این کالای گرانبها از طریق پست بدون نیاز به شرایط انجماد توانسته است به ایده ای بی نظیر و خاص دست یابد . ما مفتخر به آنیم که بعنوان اولین شرکتی هستیم که میتوانیم ژل رویال تازه و ارگانیک را از طریق پست ارسال کرده و شاهد فساد و خرابی در آن نباشیم . تجارت قرن بیست و یکم اولین شرکتی است که ژل رویال بدون هیچگونه ترکیب شیمیایی و تنها با استفاده بسیار اندک از فراورده های زنبور عسل ، در اختیار مصرف کننده نهایی قرار داده و نه تنها برای سلامت افراد بسیار مفید واقع میشود بلکه میتواند باعث پیشرفت مالی ودستیابی همکاران عزیزمان به اهداف مالی خود شود . وست ویژن همچنان اولین شرکتی است که در حوزه بازاریابی شبکه ای توانسته است ژل رویال تازه و ارگانیک را در سبد کالایی خود قرار داده و با این محصول ارزشمند قادر خواهد بود به سرعت وارد بازارهای جهانی شده و برای سلامت مردم تاثیر بسزایی را ایفا کند

نظرات مشتریان

ما بیش از ۴۲۰۰۰ مشتری داریم و به آنها افتخار می کنیم.

سیاوش برزگر
بازرگان
خانواده ما ، اكثرا از تمامي فروشگاه هاي وست ويژن خريد و استفاده كرده اند. فروشگاه هايي قابل اطمينان و البته اجناس با كيفيت.
رضا باقري
بازرگان
من از فروشگاه وست ويژن خريد انجام دادم.مهمترين ويژگي اين فروشگاه ، ارسال سريع ، كيفيت بالاي محصولات مي باشد.
محمد محمدي
مدير فروش
من چند سال هست كه شركت وست ويژن را ميشناسم. اين اتفاق كه فروشگاه هاي اينترنتي خودشون رو راه انداخته اند خيلي منو خوشحال كرده است.
علي تقوي
مردم
من از شركت وست ويژن ، محصولات عسل و ژل رويال رو خريداري كردم. خوشبختانه هم محصول اصل و هم با كيفيتي بود.با تشكر
22
سال
تجربه
10+فروشگاه آنلاین
16+تعداد کشور
20000+مشتری راضی
22+سال تجربه