امکان خرید از درگاه vvc

امکان خرید از درگاه vvc


امکان خرید از درگاه vvc

امکان خرید از درگاه vvc | بعضی اوقات به خرید بعضی خدمات و سرویس ها از سایت های خارجی نیاز پیدا می کنیم. بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال برای این آمده اند که کار ما را راحت کنند و مشکلات پول های سنتی کاغذی را حل کنند. امروزه، بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال، امکان خرید خدمات و سرویس را از سایت های خارجی برای ما آسان کرده اند و ما می توانیم علاوه بر خرید خدمات و سرویس از سایت های خارجی، پول را بدون واسطه و در کمترین زمان ممکن از یک کشور به کشور دیگر بفرستیم، بدون اینکه جایی حساب بانکی باز کنیم و یک شخص ثالث (یا مرکز ثالثی) بر روند تراکنش ما نظارت کند و واسطه هایی چندین دلار بابت این کار از ما اتخاذ کنند. vvc نیز یکی دیگر از رمز ارز های بازار است که مجموعه وست ویژن امکان خرید با آن از فروشگاه های زیر مجموعه را فراهمخ نموده است.

درگاه vvc

شرکت وست ویژن برای تسهیل در فروش بین المللی از رمز ارز vvc  استفاده کرده و برای این رمز ارز درگاهی ساخته و از طریق این درگاه میتوان با رمزارز vvc محصولات مورد نظر خود را خرید نمود و به جای پرداخت مبالغ ریالی از پرداخت رمز ارز vvc استفاده نمود.

امکان خرید از درگاه وست ویژن |  هلدینگ تجارت قرن بیست و یکم ، برند وست ویژن خود را در راستای سلامتی با محصولاتی منحصر به فرد ، از دامان طبیعت و هدیه ای خداوندی که همانا فراورده های زنبور عسل میباشد قرارداده است . وست ویژن برای رسیدن به اهداف خود درجهت توسعه فرهنگ سلامتی و رساندن محصولات منحصر به فرد خود به مشتری واقعی ، بازاریابی شبکه ای را انتخاب نموده است . تجارت قرن بیست و یکم با توجه به میزان تولید بسیار زیاد خود در حوزه ژل رویال و با توجه به تجریبات فراوان و البته احساس نیاز به ارسال این کالای گرانبها از طریق پست بدون نیاز به شرایط انجماد توانسته است به ایده ای بی نظیر و خاص دست یابد . ما مفتخر به آنیم که بعنوان اولین شرکتی هستیم که میتوانیم ژل رویال تازه و ارگانیک را از طریق پست ارسال کرده و شاهد فساد و خرابی در آن نباشیم . تجارت قرن بیست و یکم اولین شرکتی است که ژل رویال بدون هیچگونه ترکیب شیمیایی و تنها با استفاده بسیار اندک از فراورده های زنبور عسل ، در اختیار مصرف کننده نهایی قرار داده و نه تنها برای سلامت افراد بسیار مفید واقع میشود بلکه میتواند باعث پیشرفت مالی ودستیابی همکاران عزیزمان به اهداف مالی خود شود . وست ویژن همچنان اولین شرکتی است که در حوزه بازاریابی شبکه ای توانسته است ژل رویال تازه و ارگانیک را در سبد کالایی خود قرار داده و با این محصول ارزشمند قادر خواهد بود به سرعت وارد بازارهای جهانی شده و برای سلامت مردم تاثیر بسزایی را ایفا کن.

همچنین مفتخر هستیم که مجموعه فروشگاه های اینترنتی در حوزه های متنوع برای راحتی مشتریان و همکاران خود افتتاح نمودیم که درگاه vvc تنها از طریق این وبسایت ها قابل دسترسی و استفاده می باشد.

وست ویژن

 

لیست و لینک فروشگاه اینترنتی وست ویژن که درگاه مخصوص وست ویژن روی تمامی وبسایت ها سوییچ است در جدول ذیل آمده است : 

فروشگاه اینترنتی وست ویژن کالا vvkala
فروشگاه اینترنتی وست ویژن سلامت vvhealthshop
فروشگاه اینترنتی وست ویژن منزل vvhousehold
فروشگاه اینترنتی وست ویژن پوشاک vvclothingshop
فروشگاه اینترنتی وست ویژن تب vvteb
فروشگاه اینترنتی وست ویژن هنر vvartshop
فروشگاه اینترنتی وست ویژن آگهی vvadvertising
فروشگاه اینترنتی وست ویژن کو vastvisionco

 

دیدگاهی یافت نشد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *